Gizlilik Politikası

Lütfen aşağıda ki "Gizlilik Politikası"nı okumadan site'de bir işlem yapmayınız.

Gizlilik Politikası sparfly.com.tr sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, lütfen sparfly.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası sparfly.com.tr için geçerlidir ve sparfly.com.tr üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile sparfly.com.tr un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz yada promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için sparfly.com.tr sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi sparfly.com.tr sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi sparfly.com.t siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Değişiklikler Sparfly.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası’nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.